Misyon-Vizyon

İtibar, Saygı, Sonuç

Misyonumuz ve Vizyonumuzu biliyoruz. İnsanlarla, insanlar için ve yasalara tam saygı göstererek çalışıyoruz. Daha fazla bilgi için iletişime geçin!

Misyon

Yurt içinde ve yurt dışında üretim ve hizmet sağlayıcıları ile nihayi tüketicilerin ihtiyaçlarını uygun fiyatta, üstün kalitede ve güvenilir ürünler ile karşılamaktır.

Vizyon

“önce insan” felsefesinden, firma güvenilirliğinden ve ürün kalitesinden ödün vermeden, bilgi ve teknolojinin önemini özümsemiş, yetkin ve yaratıcı kadromuzla gelişen standartları takip ederek yatırımlarımızı sürdürüp dünyanın önde gelen bölme duvar üreticilerinden biri olmaktır.

Değerler

ÖNCE İNSAN
DÜRÜSTLÜK
GÜVENİLİRLİK
YENİLİKÇİLİK
SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK
DEĞERLERİMİZLE GÜÇLÜYÜZ.

Değerlerimiz

Sizi bekliyoruz!

Mekanda ayırım yapmaksızın müşteri projelerinde belirtilen ihtiyaçları teknik ve estetik olarak karşılayabilecek; Çağdaş Bölme sistemleri üzerine müşterilerimiz tarafından seçilen renk, malzeme, boyut ve dizaynlarda; her türlü modüler bölme duvar sistemleri ve bileşenlerini (kapı, dolap vb.) temel değerlerimize bağlı kalarak üretmek ve projede belirtilen mekanlara montajını yapmak.

Vaz geçilmez olan sürekli değişim ihtiyacını karşılayabilecek mekanlar oluşturmak. Modüler bölme duvar sistemleri ve bileşenlerinde (kapı, dolap vb.) dünyanın saygın kuruluşları arasında yer almak; Türkiye ve çevre ülkelerde ilk tercih edilen ve en çok tavsiye edilen kurumsal bir firma olmak.

Ülkemize özgün kültür ve değerleri korumak ve yaşatmak
Her zaman güvenilir bir firma olmak, taahhütlerimizi yerine getirmek.
Müşteri odaklılık
İşbirlikçi çalışma anlayışı ile farklı projelerle tecrübe ve kapasiteyi geliştirmek;
Bir bütünün en önemli parçası olan çalışanlarımızın desteği ve üretkenliğine güvenerek her işin üstesinden gelebileceğimize inanmak
Sistemli ve sürekli olarak bu değerleri korumak ve yaşatmak

77

'den

bugüne

Çağdaş Bölme !

GİZLİ BAŞARI

BİZİM PROJELER

BAŞARILAR
Proje
Çalışan
Müşteri