Kurumsal

Hakkımızda

ÇAĞDAŞ BÖLME markalı ürünleri ile TEMİZLER MAKİNA SAN. TİC. A. Ş. 42 yıllı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.

        Kurulduğu günden itibaren alüminyum – cam ve ahşaptan ürünler konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz;  çalışma alanları dekorasyonu tamamlayan;

               CAMLI VE CAMSIZ DEMONTABLE BÖLME DUVARLAR, LAMİNAT KAPILAR, AHŞAP DUVAR KAPLAMALARIWC & DUŞ BÖLMELERİ, DOSYA DOLAPLARI, HAREKETLİ – KATLANIR BÖLME DUVARLARI İŞLERİNİ ÜRETMEKTEYİZ.

Hizmetlerimiz satış, imalat,  uygulama (montaj); Teklifi verilen ürünlere ait imalat projelerinin hazırlanması, imalat onayı alınıp üretim, kalite kontrol, sevk ve montaj alanın da montajı yapılarak işlerin teslim edilmesidir.

                Yurt içi ve yurt dışı lojistik operasyonlarını da kapsamaktadır. Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde BÖLME sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

                Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat oluşturur.

                Sizin imzanızın olduğu projelerinizde çözüm ortağınız olmaya talibiz. Lütfen satın almalarınızda tedarikçi listenize bizlerden de teklif alabilirsiniz.

                Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan ÇAĞDAŞ BÖLME gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir. Saygılarımızla,

77

'den

bugüne

Çağdaş Bölme !

GİZLİ BAŞARI

BİZİM PROJELER

1977 yılında kuruldu,

%100 yerli sermaye,

Merkezi Bursa/TÜRKİYE,

25+ çalışan,

10’dan fazla ülkeye ürün ve hizmet satışı,

Türkiye’nin ilk bölme duvar üreticisi,

5200 m² üzeri alanda 18000 m²/yıl kapasite.

BAŞARILAR
Proje
1
Çalışan
Müşteri